Development (trunk) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Once Every 1 Minute
fi: Kerran minuutissa

en: Once Every 5 Minutes
fi: Kerran 5 minuutissa

en: Once Every 15 Minutes
fi: Kerran 15 minuutissa

en: Twice an Hour
fi: Kahdesti tunnissa

en: Once an Hour
fi: Kerran tunnissa

en: Once Every 6 Hours
fi: 6-tunnin välein

en: Once a Day
fi: Kerran päivässä

en: Once a Week
fi: Kerran viikossa

en: Once a Month
fi: Kerran kuukaudessa

en: Once a Year
fi: Kerran vuodessa

note: Description of the plugin/theme
en: The simplest and fastest WP Cache system
fi: Yksinkertaisin ja nopein WP-välimuistijärjestelmä
